Şırnak İdi̇l nöbetçi eczanelerin isimleri, adres ve telefon numaralarına ait bilgilerin güncel olarak bulunduğu bu sayfamızda. İdi̇l ilçesinde 29 Mayıs 2022 nöbetçi eczanelerin bilgilerini bulabilirsiniz. Ayrıca İdi̇l ilindeki diğer eczaneleri de anlık olarak bulabilirsiniz..

Eczane verileri Şırnak İl Sağlık Müdürlüğü Web Sitesinden alınmaktadır. Bu verilerde olabilecek hata ve yanlışlıklardan sitemiz sorumlu değildir.

İdi̇l ilçesinin 29 Mayıs 2022 nöbetçi eczane listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Şırnak 29 Mayıs 2022 İdi̇l Nöbetçi Eczaneler
Şırnak İdi̇l nöbetçi eczaneler size en yakın olan nöbetçi eczane listesi hurgundem.com’da. Bugün İdi̇l ilçesinde nöbetçi eczane hizmetini icra eden Eczanelerin Listesi, telefonu ve adres ile ilgili detaylı bilgilere bu sayfada görebilirsiniz. Haftanın 6 günü hizmet vermekte olan sağlık kuruluşu eczaneler. Mesai saatinin bitiminin ardından hafta içi Her akşam ve Cumartesi pazar günleri Sırasıyla Nöbetçi Eczane görevini icra ederler. Eczaneler hafta içi her gün saat 08:30 ile 19:00 Cumartesi günleri ise 09:00 ile 13:00 saatleri arasında standart hizmet vermekmeye devam etmektedirler.

İdi̇l 29 Mayıs 2022 Nöbetçi Eczaneler
Şırnak ili size en yakın eczane nerede? Şırnak ili eczaneler listesi ile bulunduğunuz ilçe ve mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Şırnak ilindeki 29 Mayıs 2022 nöbetçi eczaneler listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Seyhan Nöbetçi Eczaneler

İdi̇l Nöbetçi Eczaneler Listesi için İdi̇l Nöbetçi Eczaneler Tıklayın Lütfen

İdi̇l Nöbetçi Eczaneler Bugün

İdi̇l ilçesi size en yakın eczane nerede? İdi̇l ilçesi eczaneler listesi ile bulunduğunuz mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin

Bir cevap yazın