Sivas Suşehri̇ nöbetçi eczanelerin isimleri, adres ve telefon numaralarına ait bilgilerin güncel olarak bulunduğu bu sayfamızda. Suşehri̇ ilçesinde 23 Mayıs 2022 nöbetçi eczanelerin bilgilerini bulabilirsiniz. Ayrıca Suşehri̇ ilindeki diğer eczaneleri de anlık olarak bulabilirsiniz..

Eczane verileri Sivas İl Sağlık Müdürlüğü Web Sitesinden alınmaktadır. Bu verilerde olabilecek hata ve yanlışlıklardan sitemiz sorumlu değildir.

Suşehri̇ ilçesinin 23 Mayıs 2022 nöbetçi eczane listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Sivas Suşehri̇ 23 Mayıs 2022 Nöbetçi Eczaneler
Sivas Suşehri̇ nöbetçi eczaneler size en yakın olan nöbetçi eczane listesi hurgundem.com’da. Bugün Suşehri̇ ilçesinde nöbetçi eczane hizmetini icra eden Eczanelerin Listesi, telefonu ve adres ile ilgili detaylı bilgilere bu sayfada görebilirsiniz. Haftanın 6 günü hizmet vermekte olan sağlık kuruluşu eczaneler. Mesai saatinin bitiminin ardından hafta içi Her akşam ve Cumartesi pazar günleri Sırasıyla Nöbetçi Eczane görevini icra ederler. Eczaneler hafta içi her gün saat 08:30 ile 19:00 Cumartesi günleri ise 09:00 ile 13:00 saatleri arasında standart hizmet vermekmeye devam etmektedirler.

Suşehri̇ 23 Mayıs 2022 Nöbetçi Eczaneler
Sivas ili size en yakın eczane nerede? Sivas ili eczaneler listesi ile bulunduğunuz ilçe ve mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Sivas ilindeki 23 Mayıs 2022 nöbetçi eczaneler listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Suşehri̇ Nöbetçi Eczaneler Listesi için Suşehri̇ Nöbetçi Eczaneler Tıklayın Lütfen

Suşehri̇ Nöbetçi Eczaneler Bugün

Suşehri̇ ilçesi size en yakın eczane nerede? Suşehri̇ ilçesi eczaneler listesi ile bulunduğunuz mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin