www.hurgundem.com Soylemezsem Olmaz5
14 / 100

Beyaz Tv Ekranlarının Vazgeçilmez Günlük Programı Olan Söylemezsem Olmaz Yine Dop Dolu Bir Program ile Sizlerle Beyaz Tv Ekranlarında Olmaya Devam Ediyor.Seren serengil Ve Bircan Bali’nin Sunduğu Program Magazin Dünyasında Olan Biten Herşeyi izleyicileri ile Paylaşmaktan Hiç Çekinmeyen Sunucuların Sunumu ile Dop Dolu Bir Bölüm Sizleri Beklemeye devam ediyor.Bakalım Geçtiğimiz Son Bölüm’de neler Yaşanmış Sizlerle.

www.hurgundem.com Soylemezsem Olmaz

ÜNLÜLER DÜNYASINDA NELER OLUYOR !!

Masterchefin Başarılı Şefi Somer Sivrioğlu’nun Çocuk Özlemi’ Eski Eşi Aslı Hanımla Olan Evliliğinden Çocuklarını Uzun Zamandır Göremediğini Dile Getirmişti.Somer Sivrioğlu Eski Eşi’nin artık Buna Bir Dur Demesi Gerektiğini Ve Kendi Çocuklarını Çok Özlediğini Dile Getirmesi Magazin Dünyasında Bazı Çalkalanmalara Sebep Olmuştu.

www.hurgundem.com Soylemezsem Olmaz1

DEFNE SAMYELİ ÖZEL ŞÖFÖR TUTTU !!

Herkesin Adanalı ve Kurtlar Vadisi Dizisinden Tanıdığı Defne samyeli Geçtiğimiz Günlerde aşırı Alkollu Araç Kullanmaktan Aracına El Konulan Ünlü Yazar Ve Oyuncu Olan Defne Samyeli Çıkan Dedikodulara Göre Artık Kendine Özel Bir Şöför tutarak Araç Kullanmamaya Özen Göstermeye Başladığı Duyulmaktadır.

www.hurgundem.com Soylemezsem Olmaz2

ALEYNA TİLKİ’NİN ANNESİ POZLARI İLE OLAY OLDU !!

Magazin Dünya’sında Çalkalanan Bir Diğer isim ise Ünlü Sanatçı Aleyna Tilki’nin Annesi Havva Öztel Oldu.Kızına Taş Çıkartacak Pozlar ile Sürekli Sosyal Medya’da Paylaşımlar Yapan Havva Öztel Magazin Dünyasında En Çok Konuşulanlar listesine Girmeye Başlamıştır.Son Zamanlarda Kızı ile Beraber Dubai’de Pozlar Çekip Paylaşan Anne Kız Bir Çok Kişiye taş Çıkaramaya Başlamıştır.

Ve Daha Neler Neler Hepsi Sizlerle 17 Kasım 2021 Çarşamba Günü Beyaz Tv Ekranlarında Sizlerle Kaldığı yerden Devam Edecektir.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir