Magazin Dünyasında Herkesin Bir Anda Dikkatlerini Üzerine Çeken Survivor Yarışmacıları İlayda Şeker ve İsmail Balaban’ın Aşkları Herkesin Dilinde Dolanmaya Başlamıştır.Muhteşem Çift Birlikte Göründükleri Fotoğraflarda Herkesin aklında İlayda Şeker ve İsmail Balaban çiftinden Bir Evlilik Haberi Varmı Yokmu Sorusu ile Beklemektedir.Bakalım İlayda Şeker ve İsmail Balaban çiftin’den Nasıl Bir Haber Gelecek Şimdiden Merak Konusu Olacağı Gözükmektedir.

‘Survivor’ yarışmasından sonra aşk yaşamaya başlayan İlayda Şeker ve İsmail Balaban’ın ilişkisi doludizgin devam ediyor. Instagram’da birbirlerini yorumsuz bırakmayan çift, farklı şehirlerde kalmamaya özen gösteriyor.Geçtiğimiz hafta ailesini görmek için Nevşehir’e giden İlayda Şeker, sevgilisi İsmail Balaban’dan daha fazla ayrı kalamadı. Şeker, Balaban’ın memleketi Antalya Elmalı’ya uçmuştu.

Eski Survivor yarışmacısı, ilk fırsatta Nevşehir’deki anne babasının yanındayda Şeker-İsmail Balaban aşkında yeni gelişme Evleniyorlar.Aşklarıyla gündemden düşmeyen ikilinin, sosyal medyada yayılan bir fotoğraf karesi, ”Balaban, İlayda Şeker’e evlilik teklifi etti” iddialarına yol açtı. Şeker’in parmağındaki tektaş yüzük, görenleri şaşırttı.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin