Tekirdağ Süleymanpaşa nöbetçi eczanelerin isimleri, adres ve telefon numaralarına ait bilgilerin güncel olarak bulunduğu bu sayfamızda. Süleymanpaşa ilçesinde 28 Mayıs 2022 nöbetçi eczanelerin bilgilerini bulabilirsiniz. Ayrıca Süleymanpaşa ilindeki diğer eczaneleri de anlık olarak bulabilirsiniz..

Eczane verileri Tekirdağ İl Sağlık Müdürlüğü Web Sitesinden alınmaktadır. Bu verilerde olabilecek hata ve yanlışlıklardan sitemiz sorumlu değildir.

Süleymanpaşa ilçesinin 28 Mayıs 2022 nöbetçi eczane listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Tekirdağ 28 Mayıs 2022 Süleymanpaşa Nöbetçi Eczaneler
Tekirdağ Süleymanpaşa nöbetçi eczaneler size en yakın olan nöbetçi eczane listesi hurgundem.com’da. Bugün Süleymanpaşa ilçesinde nöbetçi eczane hizmetini icra eden Eczanelerin Listesi, telefonu ve adres ile ilgili detaylı bilgilere bu sayfada görebilirsiniz. Haftanın 6 günü hizmet vermekte olan sağlık kuruluşu eczaneler. Mesai saatinin bitiminin ardından hafta içi Her akşam ve Cumartesi pazar günleri Sırasıyla Nöbetçi Eczane görevini icra ederler. Eczaneler hafta içi her gün saat 08:30 ile 19:00 Cumartesi günleri ise 09:00 ile 13:00 saatleri arasında standart hizmet vermekmeye devam etmektedirler.

Süleymanpaşa 28 Mayıs 2022 Nöbetçi Eczaneler
Tekirdağ ili size en yakın eczane nerede? Tekirdağ ili eczaneler listesi ile bulunduğunuz ilçe ve mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Tekirdağ ilindeki 28 Mayıs 2022 nöbetçi eczaneler listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Seyhan Nöbetçi Eczaneler

Süleymanpaşa Nöbetçi Eczaneler Listesi için Süleymanpaşa Nöbetçi Eczaneler Tıklayın Lütfen

Süleymanpaşa Nöbetçi Eczaneler Bugün

Süleymanpaşa ilçesi size en yakın eczane nerede? Süleymanpaşa ilçesi eczaneler listesi ile bulunduğunuz mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin

Bir cevap yazın