Tekirdağ şarköy nöbetçi eczanelerin isimleri, adres ve telefon numaralarına ait bilgilerin güncel olarak bulunduğu bu sayfamızda. şarköy ilçesinde 29 Mayıs 2022 nöbetçi eczanelerin bilgilerini bulabilirsiniz. Ayrıca şarköy ilindeki diğer eczaneleri de anlık olarak bulabilirsiniz..

Eczane verileri Tekirdağ İl Sağlık Müdürlüğü Web Sitesinden alınmaktadır. Bu verilerde olabilecek hata ve yanlışlıklardan sitemiz sorumlu değildir.

şarköy ilçesinin 29 Mayıs 2022 nöbetçi eczane listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Tekirdağ 29 Mayıs 2022 şarköy Nöbetçi Eczaneler
Tekirdağ şarköy nöbetçi eczaneler size en yakın olan nöbetçi eczane listesi hurgundem.com’da. Bugün şarköy ilçesinde nöbetçi eczane hizmetini icra eden Eczanelerin Listesi, telefonu ve adres ile ilgili detaylı bilgilere bu sayfada görebilirsiniz. Haftanın 6 günü hizmet vermekte olan sağlık kuruluşu eczaneler. Mesai saatinin bitiminin ardından hafta içi Her akşam ve Cumartesi pazar günleri Sırasıyla Nöbetçi Eczane görevini icra ederler. Eczaneler hafta içi her gün saat 08:30 ile 19:00 Cumartesi günleri ise 09:00 ile 13:00 saatleri arasında standart hizmet vermekmeye devam etmektedirler.

şarköy 29 Mayıs 2022 Nöbetçi Eczaneler
Tekirdağ ili size en yakın eczane nerede? Tekirdağ ili eczaneler listesi ile bulunduğunuz ilçe ve mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Tekirdağ ilindeki 29 Mayıs 2022 nöbetçi eczaneler listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Seyhan Nöbetçi Eczaneler

şarköy Nöbetçi Eczaneler Listesi için şarköy Nöbetçi Eczaneler Tıklayın Lütfen

şarköy Nöbetçi Eczaneler Bugün

şarköy ilçesi size en yakın eczane nerede? şarköy ilçesi eczaneler listesi ile bulunduğunuz mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin

Bir cevap yazın