Tokat Yeşi̇lyurt nöbetçi eczanelerin isimleri, adres ve telefon numaralarına ait bilgilerin güncel olarak bulunduğu bu sayfamızda. Yeşi̇lyurt ilçesinde 28 Mayıs 2022 nöbetçi eczanelerin bilgilerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yeşi̇lyurt ilindeki diğer eczaneleri de anlık olarak bulabilirsiniz..

Eczane verileri Tokat İl Sağlık Müdürlüğü Web Sitesinden alınmaktadır. Bu verilerde olabilecek hata ve yanlışlıklardan sitemiz sorumlu değildir.

Yeşi̇lyurt ilçesinin 28 Mayıs 2022 nöbetçi eczane listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Tokat 28 Mayıs 2022 Yeşi̇lyurt Nöbetçi Eczaneler
Tokat Yeşi̇lyurt nöbetçi eczaneler size en yakın olan nöbetçi eczane listesi hurgundem.com’da. Bugün Yeşi̇lyurt ilçesinde nöbetçi eczane hizmetini icra eden Eczanelerin Listesi, telefonu ve adres ile ilgili detaylı bilgilere bu sayfada görebilirsiniz. Haftanın 6 günü hizmet vermekte olan sağlık kuruluşu eczaneler. Mesai saatinin bitiminin ardından hafta içi Her akşam ve Cumartesi pazar günleri Sırasıyla Nöbetçi Eczane görevini icra ederler. Eczaneler hafta içi her gün saat 08:30 ile 19:00 Cumartesi günleri ise 09:00 ile 13:00 saatleri arasında standart hizmet vermekmeye devam etmektedirler.

Yeşi̇lyurt 28 Mayıs 2022 Nöbetçi Eczaneler
Tokat ili size en yakın eczane nerede? Tokat ili eczaneler listesi ile bulunduğunuz ilçe ve mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Tokat ilindeki 28 Mayıs 2022 nöbetçi eczaneler listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Seyhan Nöbetçi Eczaneler

Yeşi̇lyurt Nöbetçi Eczaneler Listesi için Yeşi̇lyurt Nöbetçi Eczaneler Tıklayın Lütfen

Yeşi̇lyurt Nöbetçi Eczaneler Bugün

Yeşi̇lyurt ilçesi size en yakın eczane nerede? Yeşi̇lyurt ilçesi eczaneler listesi ile bulunduğunuz mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin

Bir cevap yazın