Trabzon Akçaabat nöbetçi eczanelerin isimleri, adres ve telefon numaralarına ait bilgilerin güncel olarak bulunduğu bu sayfamızda. Akçaabat ilçesinde 31 Mayıs 2022 nöbetçi eczanelerin bilgilerini bulabilirsiniz. Ayrıca Akçaabat ilindeki diğer eczaneleri de anlık olarak bulabilirsiniz..

Eczane verileri Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü Web Sitesinden alınmaktadır. Bu verilerde olabilecek hata ve yanlışlıklardan sitemiz sorumlu değildir.

Akçaabat ilçesinin 31 Mayıs 2022 nöbetçi eczane listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Trabzon 31 Mayıs 2022 Akçaabat Nöbetçi Eczaneler
Trabzon Akçaabat nöbetçi eczaneler size en yakın olan nöbetçi eczane listesi hurgundem.com’da. Bugün Akçaabat ilçesinde nöbetçi eczane hizmetini icra eden Eczanelerin Listesi, telefonu ve adres ile ilgili detaylı bilgilere bu sayfada görebilirsiniz. Haftanın 6 günü hizmet vermekte olan sağlık kuruluşu eczaneler. Mesai saatinin bitiminin ardından hafta içi Her akşam ve Cumartesi pazar günleri Sırasıyla Nöbetçi Eczane görevini icra ederler. Eczaneler hafta içi her gün saat 08:30 ile 19:00 Cumartesi günleri ise 09:00 ile 13:00 saatleri arasında standart hizmet vermekmeye devam etmektedirler.

Akçaabat 31 Mayıs 2022 Nöbetçi Eczaneler
Trabzon ili size en yakın eczane nerede? Trabzon ili eczaneler listesi ile bulunduğunuz ilçe ve mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Trabzon ilindeki 31 Mayıs 2022 nöbetçi eczaneler listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Seyhan Nöbetçi Eczaneler

Akçaabat Nöbetçi Eczaneler Listesi için Akçaabat Nöbetçi Eczaneler Tıklayın Lütfen

Akçaabat Nöbetçi Eczaneler Bugün

Akçaabat ilçesi size en yakın eczane nerede? Akçaabat ilçesi eczaneler listesi ile bulunduğunuz mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin

Bir cevap yazın