Aleyna Tilki, müzik mesleğinde düşüşe geçtiği savlarına toplumsal medya hesabından “İki yıldır sıkıntı bir periyot geçiriyordum. O yüzden pek bir şey üretmedim, ürettiysem de zorlanarak ürettim. Aleyna geri dönecek, söz” diyerek cevap vermişti.

Müzikçi bu kelamlarından sonra kısa bir orta vereceğini belirterek sevenlerine veda etmiş ve Londra’ya gitmişti. Bir müddet Londra’da yaşayacak olan Aleyna Tilki Instagram’dan yaptığı paylaşımlarla dikkat çekti. Tilki’nin Londra pozlarına 80 binden fazla beğeni geldi.

Ünlü müzikçi Aleyna Tilki, ‘Sen Olsan Bari’nin klibiyle dünya çapında en çok izlenen birinci 10 klip ortasına girmeyi başarmıştı. Aleyna Tilki, geçtiğimiz aylarda ise ‘Retrograde’ isimli müziğini çıkardı. Aleyna Tilki’nin büyük bir beklentiyle çıkardığı müzik ne yazık ki istediği ilgiyi görmedi.

Tilki’yi annesi Havva Öztel uğurladı. En az kızı kadar gündemde olan anne Öztel kızının havaalanında gidişini paylaşarak “Hep zordu seni yollamak lakin bu hepsinden çok zordu. Allah yar ve yardımcın olsun evladım” dedi.

“BU ÇAĞIN SEVGİLİ TABULARINI KABUL ETMİYORUM”

Geçtiğimiz yıl ismi Kadir Güneş ile aşk dedikodularına karışan Aleyna Tilki, son periyotta kendisiyle ilgili çıkan ‘aşk’ haberlerine de reaksiyon göstermişti.

Müzikçi, “Bir müddettir Aleyna’nın sevgilisi şöyle bu türlü diye konuşuyorsunuz. Benim sevgilim falan yok. Ben bu çağın sevgili tabularını kabul etmiyorum. Beni bir daha rastgele birinin sevgilisi olarak konuşamazsınız. Temelsiz ve palavra olmuş olacak çünkü” tabirlerini kullanmıştı.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin