KURUM ADI:Özel Zeytinburnu Tıp Merkezi
KATEGORİ:Tıp Merkezi
ŞEHİR:İstanbul
İLÇE:Zeytinburnu
ADRES:Yenidoğan Mah. 58/1 Sok. No:1
TELEFON:0 (212) 665-7010

Zeytinburnu Tıp Merkezi doğru tanı ve tedavi yöntemleriyle sağlıgood enough sektöründe öncü bir kurum olmayı hedefleyen, hasta hak ve sorumluluklannı gözeten, yüksek standartlarda ve nitelikli tıbbi hizmet vermeyi amaç edinen bir sağlıok kuruluşudur. Merkezimiz Sosyal Güvenlik Kurumu, Devlet Memurları ve 18 yaş altı Sosyal Güvenlik kapsamında olmayanlar ile kurum anlaşmalarını yapmıştır.

Teşhis tetkik ve tedavinin bütün olarak sunulduğu merkezimizde tüm poliklinik hizmetleri check-Up ünitesi yanında Dahiliye (İç Hastalıkları), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Genel Cerrahi, Kulak Burun Boğaz, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Ağız ve Diş Sağlığı branşlarında hizmet verilmektedir. Merkezimizde Genel Cerrahi Uzmanı tarafından sağlıklı ve hijyenik bir ortamda çocuklarınıza Cerrahi Sünnet yapılmaktadır. Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz tecrübeli kadrosuyla 09.00 – 24.00 saatleri arasında hizmet vermekte olup tüm diş tedavi hizmetlerini en iyi teknolojik olanaklarla sizlerin hizmetine sunulmuştur.

Merkezimizde Sürücü Olur Raporu verilmektedir. Evlilik Öncesi Sağlıok Raporu tetkikleri yapılmaktadır. Laboratuvar ve Radyoloji ünitelerimizde 24 saat hizmet verilmektedir.

Zeytinbumu Tıp Merkezi olarak güven, samimiyet dolu bir dünyanın kapılarını her gün sizin için açıyoruz. Tıp Merkezimiz koruyucu ve tedavi edici sağlıokay hizmetlerini en iyi teknik altyapı, üstün nitelikli, insana değer veren hekim ve destek kadrosuyla sizlere sunmaktadır. Bu onurlu görevi yerine getirirken hasta memnuniyeti sağlamayı temel ilke olarak kabul ediyoruz. Zeytinburnu Tıp Merkezi olarak bu ilkelerin yaşatılmasına büyüok önem veriyoruz.

Arama Terimleri

zeytinburnu özel tıp merkezi,
özel zeytinburnu tıp merkezi doktorları,
zeytinburnu tıp merkezi adres,
zeytinburnu tıp merkezi açık mı,
zeytinburnu tıp merkezi bölümleri,
zeytinburnu tıp merkezi cildiye,
zeytinburnu tıp merkezi cildiye yorum,
zeytinburnu tıp merkezi cildiye vildan,
zeytinburnu tıp merkezi cildiye doktorları,
zeytinburnu tıp merkezi cildiye randevu,
zeytinburnu tıp merkezi çalışma saatleri,
zeytinburnu tıp merkezi diyetisyen,
zeytinburnu tıp merkezi diş muayene ücreti,
zeytinburnu tıp merkezi dahiliye,

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin